Zapewnij sobie najlepsze auto

Zapewnij sobie najlepsze auto

Sprowadzanie aut z Niemiec – dlaczego warto kupić samochód za granicą

Zakup samochodu na terenie kraju często wiąże się z długimi poszukiwaniami i niepewnością związaną ze stanem technicznym pojazdu. Decydując się na skorzystanie z opcji sprowadzenia aut z Niemiec możesz liczyć się z możliwością pozyskania auta w dużo atrakcyjniejszej cenie niż na rodzimym rynku, a co więcej zakupu modelu, który standardem, wyposażeniem i rocznikiem znacznie odbiega od odpowiedników cenowych w komisach i ogłoszeniach prywatnych dostępnych w kraju. Dzięki temu będziesz cieszyć się pojazdem, który spełnia twoje wymagania i daje radość podczas prowadzenia. Zdecyduj się na współpracę z profesjonalną firmą, która oferuje usługi, jak sprowadzanie aut z Niemiec i oszczędzaj czas podczas, gdy profesjonaliści zgodnie z twoimi wytycznymi zrobią wszystko za ciebie.

Zakup samochodu z Niemiec – co wziąć pod uwagę

Decydując się na zakup pojazdu spoza granic Polski, w tym przypadku z Niemiec musisz wiedzieć, że wiąże się to z dodatkowymi kosztami, które musisz wziąć pod uwagę. Przede wszystkim kwota zakupu podana jest w euro, dlatego finalny koszt transakcji uzależniony jest od aktualnego kursu walut. Co więcej, każdorazowo sprowadzając podjazd z zagranicy musisz dodatkowo zapłacić akcyzę, która uwarunkowana jest pojemnością silnika zakupionego auta. W przypadku pojazdów z silnikiem o pojemności poniżej 2.0 akcyza wynosi 3,1% ceny zakupu pojazdu, natomiast u wszystkich auto z silnikiem powyżej 2.0 jest to aż 18,6%. Co więcej, istotna jest również cena transportu, którą łatwo obliczyć korzystając z dostępnego kalkulatora na stronie internetowej. Firma pobiera również opłatę wynoszącą 1000 zł przy podpisaniu umowy i 1 zł za każdy kilometr przejazdu autem na terenie Polski w przypadku wybrania innego punktu docelowego niż pierwotnie określony w umowie.

Auto detailing Warszawa – czy warto

Auto detailing Warszawa to miejsce, w którym kompleksowo zadbasz o swój samochód. Oprócz standardowego mycia, konserwacji, czy czyszczenia możesz skorzystać serii zabiegów i usług, które sprawią, że twój pojazd będzie wyglądać wyjątkowo i pięknie się prezentować przemierzając wspólnie z tobą drogi. Zespół, który zajmuje się poszczególnymi pojazdami, to profesjonaliści pełni pasji i zamiłowania do motoryzacji, dlatego dbają o każdy szczegół wykonując poszczególne usługi tak, by klient był w stu procentach zadowolony z uzyskanego efektu. Liczne certyfikaty uzyskane podczas wysokiej klasy szkoleń sprawiają, że jakość usług jest wykonywana na najwyższym poziomie.